Úspěšný příběh

Vladimír Macouch

Shozená kila
27 Kg
Doba hubnutí
4 měsíce
Původní váha
125 Kg
Nová váha
98 Kg

Jsem již v seniorském věku a hubnutí pro mě bylo ještě donedávna velkým problémem. Dříve jsem hodně sportoval, poslední dobou mi to ale neumožňovala především vysoká váha. Měl jsem rovných 150 kilogramů, někdy i více a má životospráva se mi jaksi vymknula kontrole. Hrozně rád jím a z jídla se pro mě stal v podstatě smysl života, proto tak těžko hubnu. Po mnoha neúspěšných pokusech zhubnout, jsem ale narazil na VIP dietu.

 

Kvalitní strava

Součástí VIP diety, která podporuje ketózu v zažívacím traktu a zlepšuje tak trávení, jsou pokrmy a potravinové doplňky Its My Life, a ty mi opravdu chutnají. Právě zde asi nastal ten hlavní zlom a já si můžu užívat chutná jídla, která jsou ovšem zdravá. Dobré je, že po absolvování všech postupných fází této ketodiety se postupně propracujete ke konzumaci normální, ale zdravé stravy, já jsem si však na jídla a nápojeprogramu VIP DIet dosti navyknul, proto patří stále do mého jídelníčku.

Už zase sportuju

Ze 125 kilogramů jsem se během asi tří a půl měsíce speciálního programu dostal na neuvěřitelných 98 kilogramů, shodil jsem tak rovných 40 kilo a ještě stále hubnu. Nejšťastnější jsem z toho, že zase můžu sportovat jako dříve a věnovat se i náročnějším sportům, jako je tenis nebo běhání. Už se mi nestává, že jsem během krátké chvilky spocený a unavený, už zase skáču přes kaluže.

Jak se ketodieta projevila na mém zdraví? Velmi pozitivně, a musím také podotknout, že můj lékař konstatoval zlepšení toku krevního řečiště, což je u lidí v našem věku velmi důležité. To pro mě znamená, že nebudu tolik náchylný k nemocem kardiovaskulárního systému a také dalším chorobám, které mohou být spojeny s obezitou.

Mé cíle

Rád bych zhubnul ještě asi 20 kilogramů a myslím, že základní kroky jsem již učinil. VIP dietě dnes dlužím opravdu hodně a myslím si bez nadsázky, že mi prodloužila život. Tato dieta není jen pro VIP osobnosti, ale její přínos, ten je skutečně elitní. Moc ji doporučuji i jiným seniorům a všem lidem, co by rádi opravdu zhubli. 

Jste připraveni si kompletně změnit svůj život k lepšímu?

Chci se objednat

“ Vyzkoušeno,
dietní program který funguje ! ”

“ opravdu funguje,
přesvědčili jsme se o tom... ”

“ Chcete si udržet váhu, pak
použijte ... ”

“ Otestovali jsme, konečně
si umíme držet váhu... ” 

 

 +420 777 720 777  info@vipdiet.cz  naše pobočky  facebook/vipdiet

Jak to funguje    |    Úspěšné příběhy    |    FAQ    |    Produkty    |    Kde nás najdete    |    Objednat se na konzultaci

 

Copyright © 2014-2016 SwissToner s.r.o.