Úspěšný příběh

Renata Bohatá

Shozená kila
18 Kg
Doba hubnutí
3 měsíce
Původní váha
91 Kg
Nová váha
73 Kg

Ještě před nedávnem jsem se styděla vyjít z domu, neměla jsem přítele a život pro mě byl plný nesnází. Vážila jsem více než sto kilogramů, což je při mé postavě opravdu hodně, a tato váha již činí nemalé potíže. Navíc, žena se za svou nadměrnou váhu stydí mnohem více než muž, což v mém případě platí dvojnásob. Už jsem si začínala zoufat, když jsem narazila na tyto stránky a VIP dietu.

 

Já a VIP dieta

Samozřejmé je, že jsem zkoušela snad stovky různých diet, založených na všelijakých principech, které údajně jediné stoprocentně fungují, nakonec se ale vždy ukázalo, že je to nepravda. Není skutečně mnoho diet, které mají svůj efekt, a mnohdy je neúspěch sváděn na málo pohybu. Začala jsem se více hýbat a pár kilo skutečně ubylo, jenže opravdu jen pár, nemluvě o tom, že po dlouhé procházce mám ještě větší hlad a chutě na sladké.

Hledala jsem dietu, která bude opravdu fungovat a našla jsem ketodietu VIP, fungující tak, že hubnoucí osoba musí projít určitými fázemi. V každé fázi se konzumují trochu jiné potraviny, v poslední fázi už můžete dokonce přejít na běžnou stravu a na běžné nápoje.

Jak mi chutnají produkty Its My Life?

Jsem moc ráda, že i české firmy se zabývají výrobou zdravých dietních potravin, které jsou ale zároveň také překvapivě chutné. Hrozně moc mi chutnají ty jejich kaše, ale také třeba polévky nebo nápojové koktejly, u nichž si můžete namíchat nepřeberné chuti.

Výsledky

První výsledky VIP diety se dostavily již po několika týdnech a během všech fází jsem u sebe pozorovala také zlepšování psychické pohody. Co můžete chtít víc? Já když se cítím lehká na těle, tak to pociťuji také na duchu. Po absolvování všech fází VIP ketodiety jsem se naučila zdravé zásady stravování a hlavně jsem z původních 91 kilogramů zredukovala svou váhu na současných 73 kilo. Zníte to možná neuvěřitelně, ale já skutečně díky VIP dietě zhubla o celých 18 kilogramů, a to za necelé tři měsíce. 

Jste připraveni si kompletně změnit svůj život k lepšímu?

Chci se objednat

“ Vyzkoušeno,
dietní program který funguje ! ”

“ opravdu funguje,
přesvědčili jsme se o tom... ”

“ Chcete si udržet váhu, pak
použijte ... ”

“ Otestovali jsme, konečně
si umíme držet váhu... ” 

 

 +420 777 720 777  info@vipdiet.cz  naše pobočky  facebook/vipdiet

Jak to funguje    |    Úspěšné příběhy    |    FAQ    |    Produkty    |    Kde nás najdete    |    Objednat se na konzultaci

 

Copyright © 2014-2016 SwissToner s.r.o.