Úspěšný příběh

Martina Novosadová

Shozená kila
25 Kg
Doba hubnutí
4 měsíce
Původní váha
95 Kg
Nová váha
70 Kg

Konečně jsem zhubla, a to dosti výrazně. A přitom jsem nemusela absolvovat náročné sporty, což mi vyhovuje, přece jen jsem již starší osoba. Vím, že pohyb je vždy důležitý a je třeba, ale naštěstí existují i takové diety, které fungují bez nadměrné dřiny. Na VIP dietu jsem narazila až po několika dlouhých měsících hledání a také postupných zklamání, když další nefungovaly tak, jak bych si představovala. Rozhodla jsem se vyzkoušet VIP dietu, která podporuje ketózu a byl to důležitý životní krok.

Dříve jsem ovšem velmi ráda tancovala, a jedním z mých hlavních motivů byla také snaha vejít se zase do svých krásných plesových šatů a neutrhnout si ostudu při tanci. Dost dobře to nešlo, neboť jsem vážila 95 kilo, a to je opravdu už alarmující číslo.

Po absolvování všech fází VIP ketodiety jsem na sobě pozorovala nejen celkovou změnu psychického stavu a zdraví, ale také dosti výrazný váhový úbytek. V současné době jsem již na 70 kilogramech, podařilo se mi tedy zhubnout 25 kilo a jsem na to opravdu pyšná. Teď si jen váhu udržet a ještě lépe, pokusit se dostat ještě o něco níže. Věřím, že se zásadami, které jsem se naučila díky VIP dietě, to dokážu.

Jste připraveni si kompletně změnit svůj život k lepšímu?

Chci se objednat

“ Vyzkoušeno,
dietní program který funguje ! ”

“ opravdu funguje,
přesvědčili jsme se o tom... ”

“ Chcete si udržet váhu, pak
použijte ... ”

“ Otestovali jsme, konečně
si umíme držet váhu... ” 

 

 +420 777 720 777  info@vipdiet.cz  naše pobočky  facebook/vipdiet

Jak to funguje    |    Úspěšné příběhy    |    FAQ    |    Produkty    |    Kde nás najdete    |    Objednat se na konzultaci

 

Copyright © 2014-2016 SwissToner s.r.o.