Úspěšný příběh

Martin Smetana

Shozená kila
30 Kg
Doba hubnutí
4 měsíce
Původní váha
115 Kg
Nová váha
85 Kg

Rád bych se s vámi podělil o své zkušenosti s VIP dietou, která funguje na principu podpory ketózy. Jak se již záhy ukázalo, když jsem se rozhodl pro tento způsob hubnutí, udělal jsem velice dobře. Před zahájením ketodiety jsem vážil strašných 115 kilogramů a jen velmi těžko jsem zvládal i běžná úskalí života, o práci ani nemluvím. A když vám vaše váha začne zasahovat i do pracovních záležitostí, je třeba ji začít radikálně řešit.

Hledal jsem, zkoušel jsem různé diety, ale nakonec se mi poštěstilo narazit také na ketodietické stravování, které je rozděleno do fází, takže vše probíhá jaksi pozvolna. Přesto již za pouhé čtyři měsíce jsem se zbavil 30 kilogramů z mé váhy a zase jsem se stal více produktivním v práci, ale také v osobním životě.

Mé výsledky

Až po absolvování VIP diety se mi podařilo shodit opravdu výrazně, když jsem tehdy stoupnul na váhu, byl jsem velice mile překvapen, přesto, že úbytek váhy byl viditelný již na mé postavě a tváři. Z oněch strašidelných 110 kilogramů jsem se díky ketodietě dostal až na neuvěřitelných 85 kilogramů, které si stále udržuji a chtěl bych zhubnout ještě alespoň 10 „kilíček“. Tak snad se podaří. Ale už i tak jsem nadmíru spokojený a produkty Its My Life, které se při VIP dietě konzumují, mi velmi chutnají. Nejvíc asi kaše a polévky, ale rovněž chutné a osvěžující koktejly.

Nová přítelkyně

Byl jsem takový opuštěný obézní singl, ale po ketodietě se to změnilo. Podařilo se mi najít si novou životní lásku, přítelkyni, se kterou v současnosti plánujeme svatbu.

Jinak řečeno, VIP dieta mi opravdu změnila život, i když to zní jako reklamní klišé. Dnes jsem výkonný v práci, ale také se nemusím bát vyjít si s přítelkyní. Pryč jsou záplavy potu, které mě vždy provázely v teplém počasí, když jsem se jen pohnul. A pryč je i můj nedostatek sebevědomí. 

Jste připraveni si kompletně změnit svůj život k lepšímu?

Chci se objednat

“ Vyzkoušeno,
dietní program který funguje ! ”

“ opravdu funguje,
přesvědčili jsme se o tom... ”

“ Chcete si udržet váhu, pak
použijte ... ”

“ Otestovali jsme, konečně
si umíme držet váhu... ” 

 

 +420 777 720 777  info@vipdiet.cz  naše pobočky  facebook/vipdiet

Jak to funguje    |    Úspěšné příběhy    |    FAQ    |    Produkty    |    Kde nás najdete    |    Objednat se na konzultaci

 

Copyright © 2014-2016 SwissToner s.r.o.