Úspěšné příběhy

Martina Novosadová

Shozená kila
25 Kg
Doba hubnutí
4 měsíce
Původní váha
95 Kg
Nová váha
70 Kg

Konečně jsem zhubla, a to dosti výrazně. A přitom jsem nemusela absolvovat náročné sporty, což mi vyhovuje, přece jen jsem již starší osoba. Vím, že pohyb je vždy důležitý a je třeba, ale naštěstí existují i takové diety, které fungují bez nadměrné dřiny. Na VIP dietu jsem narazila až po několika dlouhých měsících hledání a také postupných zklamání, když další nefungovaly tak, jak bych si představovala.

Martin Smetana

Shozená kila
30 Kg
Doba hubnutí
4 měsíce
Původní váha
115 Kg
Nová váha
85 Kg

Rád bych se s vámi podělil o své zkušenosti s VIP dietou, která funguje na principu podpory ketózy. Jak se již záhy ukázalo, když jsem se rozhodl pro tento způsob hubnutí, udělal jsem velice dobře. Před zahájením ketodiety jsem vážil strašných 115 kilogramů a jen velmi těžko jsem zvládal i běžná úskalí života, o práci ani nemluvím.

Renata Bohatá

Shozená kila
18 Kg
Doba hubnutí
3 měsíce
Původní váha
91 Kg
Nová váha
73 Kg

Ještě před nedávnem jsem se styděla vyjít z domu, neměla jsem přítele a život pro mě byl plný nesnází. Vážila jsem více než sto kilogramů, což je při mé postavě opravdu hodně, a tato váha již činí nemalé potíže. Navíc, žena se za svou nadměrnou váhu stydí mnohem více než muž, což v mém případě platí dvojnásob. Už jsem si začínala zoufat, když jsem narazila na tyto stránky a VIP dietu.

 

Vladimír Macouch

Shozená kila
27 Kg
Doba hubnutí
4 měsíce
Původní váha
125 Kg
Nová váha
98 Kg

Jsem již v seniorském věku a hubnutí pro mě bylo ještě donedávna velkým problémem. Dříve jsem hodně sportoval, poslední dobou mi to ale neumožňovala především vysoká váha. Měl jsem rovných 150 kilogramů, někdy i více a má životospráva se mi jaksi vymknula kontrole. Hrozně rád jím a z jídla se pro mě stal v podstatě smysl života, proto tak těžko hubnu. Po mnoha neúspěšných pokusech zhubnout, jsem ale narazil na VIP dietu.

Celý příběh

Jste připraveni si kompletně změnit svůj život k lepšímu?

Chci se objednat

“ Vyzkoušeno,
dietní program který funguje ! ”

“ opravdu funguje,
přesvědčili jsme se o tom... ”

“ Chcete si udržet váhu, pak
použijte ... ”

“ Otestovali jsme, konečně
si umíme držet váhu... ” 

 

 +420 777 720 777  info@vipdiet.cz  naše pobočky  facebook/vipdiet

Jak to funguje    |    Úspěšné příběhy    |    FAQ    |    Produkty    |    Kde nás najdete    |    Objednat se na konzultaci

 

Copyright © 2014-2016 SwissToner s.r.o.