Často kladené dotazy

Na jakém pricipu VIP Dieta funguje ?

Nízkokalorické produkty VIP Diet jsou vyvinuty, aby obsahovali mimo všech nutných minerálů a vitamínů maximálně 50g sacharidů denně, bílkoviny a tuky. Tato kombinace zajišťuje v těle velmi slabou ketózu, která způsobuje vyšší spalování tuků i pozitivní vedleší efekty, dává pocit dobré nálady a snižuje pocit hladu.

Co to je Ketóza ?

Ketóza je stav těla ve kterém naši předci žili tisíce let. Naše tělo je tedy na tento stav připraveno a je pro něj přirozený.
Je to stav při kterém tělo energeticky funguje téměř výhradně na vlastní tuk. Tímto stavem tělo reaguje na snížený přísun sacharidů. Tělo začne při nízké hladině cukru v krvi z mastných kyselin v játrech vytvářet ketony, kterymi nahrazuje cukry.
Do ketézy se můžete dostat již po 3 dnech od zahájení naší VIP Diety. Ketoza mimo urychlení spalování tuků má i další pozitivní benefity, snižuje pocit hladu a navozozuje pocit dobré nálady.

Ketóza je naprosto bezpečná a do dnes existují národy, které žíjí naprosto přirozeně v ketóze celý život. 

K čemu slouží přístroj Inbody 230 ?

Jedná se o profesionální přístroj pro analýzu a diagnostiku složení lidského těla, pomocí unikátní patentované metody přímého měření segmentů DSM-BIA. Díky tomuto přesněmu přístroji jsme schopni detailně analyzovat tělo každého zákazníka a na základě změřených údajů nastavit co nejefektivnější program VIP Diety. Na tomto přístroji je každý zákazník změřen při vstupním pohovoru a dále při každé návštěvě, aby byla zajištěna co nejvyšší efektivita hubnoucího procesu. Pro zakázníky VIP Diet je měření ZDARMA.

Co znamená hodnota BMI ?

BMI z anglického Body mass index (index tělesné hmotnosti) je hodnota vypočtená podle vzorce: váha v kg dělená výškou v metrech na druhou. Tuto hodnotu Vám spočítá naše kalkulačka na titulní straně, spolu s orientačním datem do kdy můžete zhubnout Vámi požadované kg tuku.

Kolik stojí Vip Dieta?

Jedna porce VIP Diet stojí 75 Kč včetně DPH, celková cena za dietu se tedy pohybuje na úrovni ostatních např. "krabičkových diet", které jsou ovšem výrazně méně efektivní. S postupem diety do dalších fází se porce diety postupně nahrazují zdravou stravou. Pro klienty VIP Diety po zakoupení minimálně týdenní kůry je zdarma vstupní měření na přístroji Inbody i vstupní konzultace.

 

Nenašli jste odpověď na váš dotaz? Zeptejte se nás.

Jste připraveni si kompletně změnit svůj život k lepšímu?

Chci se objednat

“ Vyzkoušeno,
dietní program který funguje ! ”

“ opravdu funguje,
přesvědčili jsme se o tom... ”

“ Chcete si udržet váhu, pak
použijte ... ”

“ Otestovali jsme, konečně
si umíme držet váhu... ” 

 

 +420 777 720 777  info@vipdiet.cz  naše pobočky  facebook/vipdiet

Jak to funguje    |    Úspěšné příběhy    |    FAQ    |    Produkty    |    Kde nás najdete    |    Objednat se na konzultaci

 

Copyright © 2014-2016 SwissToner s.r.o.